KONST / Litografier / Färglitografi 14424225
nr 1442 4225
Elis Ryberg
(1919-1985), Sverige
Signerad, numrerad 250/325. Färglitografi, bildmått: 38x46, yttermått inklusive ram: 47x55 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 17 januari 2022
kl 19:13:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
Elis Ryberg
Läs mer om Elis Ryberg